دانلود ایمو اندروید 2024 (imo) نسخه جدید با لینک مستقیم

دانلود ایمو

imo

2024.04.2091
4.5 | 0 comment | 0 download
imo.im
سرمایه گذاری پر سود سرمایه گذاری پر سود
نبرد الف ها نبرد الف ها
صیادان طلا صیادان طلا

معرفی برنامه

مسنجر ایمو اندروید (imo)، یک پیام رسان کاملاً حرفه ای می باشد. این برنامه نسبت به پیام رسان های که در حال حاضر دارن فعالیت می کنند، طرفداران سر سختری داره و بخاطر کیفیت و محبوبیت بالا تا به حال بیش از 1 میلیارد بار فقط از گوگل پلی دانلود شده است. برای معرفی و دانلود ایمو نسخه جدید به صورت مستقیم با سایت جت روید همراه باشید.

ایمو مسنجر فارسی مانند دیگر پیام رسان‌ها مثل واتساپ و تلگرام اصلی رابط کاربری ساده و آسانی دارد؛ به همین دلیل همه کاربران می توانند به راحتی با خانواده و بستگان خود در ارتباط باشند. شما می توانید به صورت صوتی، تصویری و نوشتاری با دوستان خود، حتی با اینترنت ضعیف به صورت پرکیفیت در ارتباط باشید، همینطور شما با استفاده از این پیام رسان رایگان می توانید عکس، موزیک، ویدیو، فایل و غیره را برای دوستان خود ارسال کنید. برای جالب کردن و احساس دادن در پیام‌های خود می توانید از شکلک‌ها و استیکرهای که این پیام رسان در اختیار شما قرار داده است، استفاده کنید. برای دانلود مستقیم ایمو فارسی برای اندروید به باکس دانلود مراجعه کنید.

امنیت و حریم خصوصی در ایمو جدید اندروید:

همانطور که میدانیم امنیت در پیام رسان‌ها خیلی مهم است، که خوشبختانه ایمو اندروید از امنیت و حریم خصوصی بالای برخوردار است. شما می توانید با فعال کردن گزینه چت محرمانه از چت و گفتگو‌های مهم خود به صورت کامل محافظت کنید. 

یکی دیگر از ویژگی‌های امنیتی ایمو مسنجر مسدود کردن اسکرین شات‌ها برای تماس‌ها است که امکان شات گرفتن و دانلود از تماس‌های شما را منع می کنه؛ به همین دلیل شما می توانید با هر شخصی بدون ترس و به راحتی تماس بگیرد.

ساخت گروه و تماس گروهی در ایمو فارسی جدید:

در ایمو مسنجر جدید شما می توانید با افرادی مانند خانواده، دوستان و همکاران خود تشکیل گروه بدهید. در آن گروه به فعالیت و اشتراک ویدیو‌های خود بپردازید. شما می توانید گروه‌های کاری، دوستانه و خانوادگی بسازید. شما در این پیام رسان می توانید تماس‌های رایگان و پرکیفیت صوتی و تصویری گروهی (کنفرانس) داشته باشید. تماس‌های شما بدون پرداخت حتی یک ریال و کاملا رایگان فقط با استفاده از اینترنت برقرار می شود.

ویژگی های ایمو جدید اندروید 2024:

 • ارتباط راحت و آسان با کاربران
 • امنیت بسیار بالا برای حفظ اطلاعات 
 • اشتراک گزاری آسان عکس و ویدیو 
 • امکان برقراری تماس‌های صوتی تصویری با کیفیت بالا
 • امکان استفاده از ایموجی و استیکرها
 • رایگان بودن پیام رسان به صورت کامل
 • ارتباط با سرتاسر جهان بدون نیاز تحریم شکن
 • امکان ایجاد گروه

برای دانلود و نصب ایمو جدید اندروید با لینک مستقیم و برنامه‌های دیگری مانند واتساپ جی بی و ایرانسل من سایت جت روید را بخاطر بسپارید.

سایر برنامه های محبوب:

 1. دانلود روبیکا
 2. دانلود همراه من
imo

تغییرات

 • تغییراتی خاصی ذکر نشده است.

امتیاز دهی

امتیاز شما 0.0 امتیاز خود را ثبت کنید!
امتیاز کلی 4.5 از 5.0

دانلود باکس

شاید بپسندید
مشابه