دانلود واتساپ جی بی جدید با لینک مستقیم - نصب GBWhatsApp 2024 اندروید

دانلود واتساپ جی بی

GBWhatsApp

16.20
4.2 | 0 comment | 0 download
متفرقه
سرمایه گذاری پر سود سرمایه گذاری پر سود
نبرد الف ها نبرد الف ها
صیادان طلا صیادان طلا

معرفی برنامه

دانلود واتساپ جی بی جدید با لینک مستقیم (gbwhatsapp 2024)

واتساب جی بیgbwhatsapp محبوب ترین نسخه ی غیر رسمی از واتساپ می باشد که طرفداران زیادی دارد. برنامه واتساپ جی بی اصل بر پایه ی whatsapp و با اضافه کردن امکانات ویژه ی دیگری، طراحی و توسعه داده شده است. برای دانلود واتساپ جی بی جدید با لینک مستقیم و نصب نسخه فارسی از گوگل پلی همراه ما باشید.

واتساپ جی بی اصل فارسی بیش از چند صد هزار نصب فعال دارد و از مهمترین و شاید بتوان گفت بهترین نسخه های غیر رسمی واتساپ می باشد. هر چند در سال اولیه انتشار gbwhatsapp باگ های زیادی داشت. اما سازندگان با آپدیت های مکرر و بهینه باعث رفع این باگ ها شدند و یک برنامه سریع و روان رو منتشر کردن. حال می توان گفت شما با دانلود و نصب واتساپ جی بی از گوگل یا سایت جت روید، بهترین نسخه غیر رسمی فارسی را استفاده می کنید.

چرا باید واتساپ جی بی فارسی (gbwhatsapp) را انتخاب کرد؟

امکان استفاده همزمان چند اکانت در کنار نسخه اصلی:

همه شما می دانید که واتساپ برخلاف تلگرام اصلی که می توان چندین اکانت در آن ساخت، اجازه ساخت یک اکانت را بیشتر نمی دهد. این برای کسانی که نیاز به ساخت دو یا چند اکانت دارند اصلا مناسب نیست. راه حل استفاده از نسخه های غیر رسمی است که اجازه ساخت یک یا چند اکانت دیگر را در یک موبایل به کاربر می دهند. با نصب جی بی واتساپ فارسی با لینک مستقیم شما می توانید از آن در کنار نسخه اصلی با یک اکانت مجزا استفاده کنید.

حالت روح واتساپ جی بی جدید:

واتساپ جی بی دارای یک ویژگی جذاب به نام حالت روح است. این ویژگی در ابتدا در نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند: موبوگرام و تلگرام بدوم فیلتر معرفی و استفاده شد. این ویژگی در صورت فعال شدن به این صورت است که شما اگر آنلاین هم باشید و چت های مخاطبان خود را هم سین کنید، برای مخاطبانتان به صورت آفلاین نمایش داده می شوید و تیک دوم مشاهده چت ها هم برای آن ها زده نمی شود. در بروز رسانی واتساپ جی بی (gbwhatsapp) این ویژگی در دسترس شما است. 

امنیت بالا در استفاده از gbwhatsapp:

واتساپ اصلی از رمزگذاری سرتاسر برای انتقال پیام استفاده می کند؛ این بدان معنی است که اگر کسی به آن پیام ها دست پیدا کند به علت رمزگذاری نمی تواند به محتوای آن پیام ها دست پیدا کند. واتساپ جی بی اصل جدید هم از API رسمی واتساپ استفاده می کند و امنیت بالایی رو دارا می باشد. شما با خیال راحت می توانید با دانلود واتساپ جی بی جدید اصل از سایت از آن استفاده کنید.

برخی از ویژگی های برنامه واتساپ جی بی اصل 2024:

 1. حذف محدودیت ارسال ویدئو از 16 به 32 مگابایت و تصویر از 10 به 90 عدد
 2. امکان گذاشتن تعداد حروف بیشتر در استوری
 3. مشاهده فایل های چند رسانه ای بدون دانلود آن ها
 4. مخفی کردن آخرین بازدید و تیک نخوردن مشاهده چت ها
 5. بزرگنمایی پروفایل مخاطبان و امکان دانلود آن
 6. داشتن بیش از صد ها تم جذاب
 7. اطلاعیه دادن در صورت تغییر پروفایل مخاطبان شما
 8. محیط کاربری شبیه به نسخه اصلی 
 9. امکان شخصی سازی هر بخش

واتساپ جی بی نسخه های مختلفی دارد که همه ویژگی های یکسانی دارند اما سازندگان آن ها متفاوت است. ما در سایت جت روید دو نسخه اصلی از گوگل پلی و نسخه فارسی را برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم.

راهنمای نصب نسخه معمولی و پلاس:

 1. واتساپ جی بی معمولی را می توان در کنار واتساپ اصلی استفاده کرد، اما برای نصب و استفاده نسخه پلاس باید واتساپ رو پاک کرد.
 2. قبل از بروز رسانی برنامه، از پیام ها و فایل های چند رسانه ای خود پشتیبانی تهیه کنید.

سایر برنامه های محبوب:

 1. دانلود اینستاگرام
 2. دانلود اسنپ چت
 3. دانلود گوگل پلی
GBWhatsApp

تغییرات

 • حالت روح: با فعال کردن این قابلیت شما به صورت روح خواهید بود. آگر آنلاین باشید، مخاطب شما آنلاین بود شما رو نمی فهمد. به راحتی می توانید پیام های مخاطبانتان را بخوانید، بدون این که تیک دوم زده شود.
 • امکان دوباره فعال شدن رابط کاربری قدیمی
 • مشاهده تاریخچه پیام ها
 • داشتن چندین اکانت در برنامه
 • قابلیت پیش نمایش رسانه
 • حریم خصوصی سفارسی برای پیام های تجاری
 • اضافه کردن آدرس ایمیل به حساب خود

 

امتیاز دهی

امتیاز شما 0.0 امتیاز خود را ثبت کنید!
امتیاز کلی 4.2 از 5.0

دانلود باکس

شاید بپسندید
مشابه