دانلود گوگل پلی استور Google Play Store فروشگاه رسمی اندروید

دانلود گوگل پلی استور

Google Play Store

41.3.22
4.4 | 0 comment | 0 download
Google LLC
سرمایه گذاری پر سود سرمایه گذاری پر سود
نبرد الف ها نبرد الف ها
صیادان طلا صیادان طلا

معرفی برنامه

گوگل پلی استور - Google Play Store برنامه رسمی سایت گوگل پلی (مارکت اندروید) می باشد و فروشگاه کاملی از برنامه و بازی اندروید است. این برنامه توسط کمپانی بزرگ گوگل طراحی و توسعه داده شده است و این امکان را به کاربران اندروید می دهد که به بانکی کامل و گسترده از بازی ها و برنامه های مختلف، در دسته بندی منظم دسترسی داشته باشند. برای دانلود گوگل پلی استور مارکت اندروید با جت روید همراه باشید.

فروشگاه گوگل پلی دارای بیش از 500 هزار برنامه و بازی مختلف است که در دسته های مختلف قرار دارند. برنامه ها در این مارکت هم به صورت رایگان و پولی قرار دارند و شما می توانید آن ها را با لینک مستقیم و نسخه سازگار با دیوایس خود دریافت کنید. البته قبل از دانلود برنامه و بازی ها شما می توانید جزئیات آن ها شامل: رتبه بندی، عکس ها، امتیاز اپلیکیشن و تریلر آن را مشاهده کنید، سپس اقدام به نصب نمائید. Google Play از زبان فارسی نیز به صورت کامل پشتیبانی می کند و منو های آن به صورت کاملا فارسی هستند.

مارکت فارسی اندروید به صورت پیش فرض بر روی همه دستگاه های اندرویدی نصب و قابل استفاده است. اما متاسفانه این مارکت در ایران برای کاربران عزیز کشورمان تحریم است و امکان دانلود برنامه و بازی ها برای کاربران بدون نیاز به وی پی ان فعال نیست. اما جای نگرانی نیست زیرا مارکت های ایرانی جایگزینی مثل مایکت و بازار هستند و  سایت جت روید اکثر این فایل را به صورت امن و با لینک مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. پس اگر نیاز به این برنامه و یا برنامه های دیگر داشتید، سایت جت روید را به خاطر داشته باشید.

ويژگی های فروشگاه گوگل پلی استور (Google Play Store) آپدیت جدید اندروید:

  1. دسترسی به هزاران برنامه و بازی اندروید با لینک مستقیم
  2. دانلود فایل مناسب و سازگار با دستگاه اندرویدی
  3. نصب آسان و بدون دغدغه برنامه و بازی ها
  4. رابط کاربری آسان و زیبا

برنامه های محبوب:

  1. دانلود تلگرام
  2. دانلود واتساپ
  3. دانلود واتساپ جی بی
  4. دانلود ایمو
Google Play Store

تغییرات

  • بهینه سازی و رفع برخی مشکلات.

امتیاز دهی

امتیاز شما 0.0 امتیاز خود را ثبت کنید!
امتیاز کلی 4.4 از 5.0

دانلود باکس

شاید بپسندید
مشابه