دانلود مایکت (Myket) - آپدیت جدید 2021 مارکت ایرانی اندروید

دانلود مایکت

Myket

7.8.9
4.2 | 0 comment | 0 download
متفرقه

معرفی برنامه

مایکت (myket) یکی از بزرگ ترین مارکت های اندرویدی ایرانی است که بیش از 25 میلیون بار توسط کاربران ایرانی دانلود و نصب شده است. این مارکت دارای بیش از ۳۵۰ هزار برنامه و بازی اندرویدی است و تمام نیاز کاربران ایرانی را برآورده می کند. برای دانلود مایکت مارکت ایرانی اندروید آپدیت جدید 2021 با ماه همراه باشید.

با نصب مایکت و اجرای آن شما به بی شمار برنامه و بازی اندروید دسترسی خواهید داشت؛ از بازی و برنامه های متنوع گرفته تا آموزش های جذاب و کاربردی. در این اپ استور بر خلاف سایر اپ استورها شما به راحتی می توانید بازی را همراه با دیتای آن به صورت رایگان دانلود کنید. علاوه بر این اینترنت شما در myket به صورت نیم بهاء محاسبه می شود.

همان طور که می دانید مارکت اصلی اندروید یعنی گوگل پلی استور برای ایرانیان تحریم است و توسعه دهندگان ما نمی توانند از آن به خوبی استفاده کنند. اما مایکت این مشکل توسعه دهندگان برنامه های اندرویدی را برطرف کرده است. آنها قادر هستند در این مارکت اپ یا بازی خود را به راحتی برای کاربران ایرانی قرار دهند. در فروشگاه مایکت برنامه ها و بازی هایتان به صورت خودکار آپدیت و به روز رسانی می شوند؛ زیرا این مارکت به صورت خودکار اپلیکیشن ها و بازی های شما را شناسایی می کند و در صورت نیاز به، به روز رسانی این کار را انجام می دهد.

امکانات ویژه مایکت مارکت فارسی اندرویدی:

اینترنت نیم بهاء

دیتا سنترهای مایکت در داخل کشور هستند؛ به همین دلیل ترافیک دانلود شما در این اپ به صورت نیم بهاء محاسبه می شود.

دیتای بازی ها

برخلاف سایر اپ ستورها، بازی ها در این مارکت با دیتا به کاربران ارائه می شوند. نصب فایل های دیتا به صورت رایگان و خودکار توسط خود اپ انجام می شود. 

تست امنیت بازی ها و برنامه ها

در تیم myket تمامی برنامه ها و بازی ها قبل از آپلود تست می شوند تا صحت و امنیت آن ها مورد ارزیابی قرار گیرد. آن ها را با آنتی ویروس های مختلف تست می کنند تا خیال شما بابت امنیت این اپ ها راحت باشد. برای دانلود این برنامه و برنامه های دیگر مانند اینستاگرام سایت جت روید را به خاطر بسپارید.

سایر ویژگی های مایکت آپدیت جدید 2021 اندروید:

  1. تشخیص خودکار آپدیت برنامه ها و بازی ها
  2. امکان دریافت دیتای بازی ها با لینک مستقیم
  3. زمان بندی جهت دانلود به روز رسانی ها
  4. امکان مشاهده برنامه ها و بازی ها در دسته های مختلف
  5. دانلود منیجر پیشرفته با قابلیت از سرگیری دانلود
  6. خرید آسان اپلیکیشن های ایرانی
Myket

تغییرات

  • تغییرات گرافیکی صفحه ی پروفایل
  • امکان نشانه گذاری در فیلم و سریال
  • بهبود تجربه کاربری در صفحه جستجو
  • رفع مشکلات گزارش شده

امتیاز دهی

امتیاز شما 0.0 امتیاز خود را ثبت کنید!
امتیاز کلی 4.2 از 5.0

دانلود باکس

شاید بپسندید
برترین برنامه ها
برترین بازی ها
مشابه