دانلود بازی کلاچ آپدیت جدید اندورید

دانلود کلاچ

Clutch Games

3.2
4.4 | 0 comment | 0 download
نوموگیم
سرمایه گذاری پر سود سرمایه گذاری پر سود
نبرد الف ها نبرد الف ها
صیادان طلا صیادان طلا

معرفی بازی

بازی کلاچ - Clutch یکی از هیجان انگیزترین بازی های ساخته برنامه نویسان ایرانی است که تا حالا بیش از 2 میلیون نصب و دانلود داشته است. بازی کلاچ از توسعه دهندگان ایرانی و از طرف شرکت نوموگیم طراحی شده است. به همین دلیل در بازی از بیشتر ماشین های ایرانی استفاده شده است مثل 206، تیبا 2، پژو پارس و غیره و از ماشین های خارجی مثل مزدا، هیوندا، بنز و غیره استفاده شده است که بازی را برای شما جذاب می کند. برای دانلود بازی کلاچ و نصب آپدیت جدید 2023 با لینک مستقیم با سایت جت روید همرا باشید.

توضیحات در مورد بازی کلاچ:

با نصب کلاچ جدید و اجرای آن وقتی برای اولین بار وارد گاراژ بازی می شوید باید با سکه های که بازی به شما داده است می توانید یک ماشین مناسب بگیرید. و با آن ماشین مراحل و مسابقات بازی را انجام دهید و سکه جمع آوری کنید و با آن سکه ها ماشین دلخواه خود را خریداری یا اسپرت کنید. در این بازی شما می توانید منوی اسپرت کردن را بزنید و ماشین خود را به دلخواه اسپرت یا شوتی کنید. همین طور در منوی تقویت که شما می توانید در آن منو ماشین خود را از هر نظر تقویت کنید مثل تقویت موتور، ترمز، فرمان و غیره و حتی می توانید ماشین خود را ریمپ کنید به همین دلیل این بازی شما را در روز ساعت ها سرگرم خود می کند. در بازی کلاچ 2023 شما می توانید با دوستان خود به صورت آنلاین چند نفره بازی کنید و با هم مسابقه بدید و لذت بیشتری ببرید. یا به صورت آفلاین می توانید تک نفره بازی کنید. 

چند نکته مهم در مورد بازی کلاچ 2023:

بازی کلاچ اندروید که ساخت کشور ایران است از همان اول منو به زبان فارسی طراحی شده است و در بازی نیز تابلو ها و افکت ها هم به زبان فارسی طراحی شده است تا شما کاربران ایرانی بتوانید راحت تر و هیجان انگیز تر از بازی لذت ببرید. همچنین شما می توانید با دانلود بازی های بیشتر از سایت مثل وارزون موبایل و یا فری فایر لذت بیشتری ببرید. بازی کلاچ از گرافیک بالا و صدا گذاری عالی برخوردار است و همینطور گیم پلی اعتیاد آورش می تواند هرکس را به 8 خودش وابسته کند. در این بازی از مسیر ها و مراحل مختلف استفاده شده است تا بازی برای هیچ کاربری تکراری نشود و از بازی خسته نشود. سایت ما همواره آخرین نسخه از این بازی و سایر بازی ها و همچنین برنامه های مانند شیریت را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می دهید.

ویژگی های بازی کلاچ جدید اندروید:

  • اسپرت کردن ماشین به طور دلخواه مثل (رینگ، ارتفاع، پنوماتیک و غیره)
  • پلی کردن موزیک دلخواه عین بازی 
  • بدون دیتا و قابل نصب بر روی گوشی شما
  • داشتن مراحل مختلف مثل (جابه جایی خودرو از نمایشگاه، مسابقه دادن و غیره)
  • بازی به صورت آفلاین تک نفره (Single Player)
  • بازی کردن به صورت آنلاین چند نفره (Multi Player)

ما برای حمایت از سازندگان بازی کلاچ و همچنین سایر بازی های ایرانی از گذاشتن نسخه مود شده بازی مانند کلاچ هک شده، کلاچ طلایی و کلاچ پول بی نهایت معذوریم. برای دانلود و نصب بازی کلاچ آپدیت جدید 2023 و سایر بازی های ایرانی سایت جت روید را به خاطر بسپارید.

Clutch Games

تغییرات

  • اضافه شدن خودرویه تویوتا سوپرا و تویوتا لندکروز و پراید 131
  • بهبود فرمان پذیری خودرو در ارتفاع 
  • اضافه شدن منوی تغییرات اب هوا 
  • تغییرات در پرچسپ خودرو ها

امتیاز دهی

امتیاز شما 0.0 امتیاز خود را ثبت کنید!
امتیاز کلی 4.4 از 5.0

دانلود باکس

شاید بپسندید
مشابه